SELECTIE VOOROPLEIDING 16-22

Dit jaar zijn we weer nummer 1 bij de HBO Theaterscholen.
19 spelers aangenomen op de HBO theaterscholen! 

AANTAL: 8 Dinsdagen

LESDUUR: 2,5 uur

DATA: 28 okt t/m 16 dec

TIJD: 19:00 -21:30 uur

WAAR: Anthony Fokkerweg 51 Amsterdam

Niveau: Gevorderd

Kosten: €288,- (BTW vrij)

Op de dinsdag hebben wij een selectiegroep. Deze groep is speciaal voor spelers met veel spelervaring die de ambitie hebben om professioneel acteur te worden en auditie gaan doen bij een HBO toneelschool. We vragen doorzettingsvermogen van je om je talent door te kunnen ontwikkelen op de volgende focuspunten;

  • Verbeeldingskracht
  • Spelspanning
  • Vorm
  • Intensiteit
  • Kwetsbaarheid
  • Eigenheid

Deze vooropleiding is geschikt als goede voorbereiding op het kunstvakonderwijs, HBO Theaterscholen en als toelating voor ons beroemde Talententraject. We kijken goed naar jou als acteur en stimuleren jouw talent. We dagen je flink uit zodat uit je comfort zone komt en in een actieve leerstand. 

De Toneelmeester staat voor maatwerk voor jou als speler. Samen met ervaren docenten in een veilige maar vooral creatieve omgeving bieden wij een plek waar jij jouw talenten kan ontwikkelen. Dit resulteert in een zeer hoog percentage spelers die elk jaar worden aangenomen op de HBO Kunst/Toneel- opleiding.

Na het afronden van deze workshop is het mogelijk om door te stromen naar een vervolgworkshop. Hierin worden de spelers opnieuw ingedeeld op niveau. Deze vooropleiding zien we ook als een eerste selectie voor ons Talententraject.  Als selectiespeler gaan wij ervan uit dat je ook auditie gaat doe bij HBO toneelscholen.

De Toneelmeester heeft zeer vakbekwame Meesters (docenten). We gebruiken verschillende methodes zoals Stanislavski en Meisner-methode, We kiezen voor een speelse, losse en persoonlijke aanpak.

Wat studenten zeggen over de Toneelmeester:

Claudia Kanne

Mocht je door deze Google-reviews scrollen, op zoek naar de doorslag om je in te schrijven bij De Toneelmeester, laat mij ‘m je dan nu geven: SCHRIJF JE IN. 🙂

Sydney Tros

Hele betrokken en gepassioneerde docenten. Ontzettend veel geleerd!

Suzanne Krijger

Ik ga dit traject nooit vergeten. Ik heb dingen geleerd die me voor altijd bijblijven. Oh en tot slot: veel plezier gehad!!! Dat is misschien nog wel het belangrijkste

Thorn Roos de Vries

Het Talententraject was tevens precies wat ik nodig had om me voor te bereiden op de audities bij de toneelscholen (met succes!).

Zie alle 118 positieve Google reviews

Inschrijven

BEPERKT AANTAL PLEKKEN (MAX. 13 DEELNEMERS)

DINSDAG 19:00 – 21:30













Totaal

Mocht je in delen willen betalen of op een andere manier dan Ideal.

Mail: contact@detoneelmeester.nl